Καλέστε μας σήμερα
211 8000 220
Καλέστε μας σήμερα
211 8000 220
0Item(s)

Δεν έχετε είδη στο καλάθι σας.

Product was successfully added to your shopping cart.
UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit

UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit

Διαθεσιμότητα:Κατόπιν Παραγγελίας

Άμεσα Διαθέσιμο:

Ο χρόνος αποστολής εκτιμάται σε 1 έως 3 εργάσιμες ημέρες.


Περιορισμένο Απόθεμα:

Ελάχιστο ή Εξαντλημένο απόθεμα στις αποθήκες μας. Πιθανό προϊόν Κατόπιν Παραγγελίας.


Κατόπιν Παραγγελίας:

Παρακαλούμε καλέστε μας για να σας ενημερώσουμε για την διαθεσιμότητα του είδους και το χρόνο παράδοσης.

Τιμή Καταστήματος: 31,37€
Τιμή eshop (Χωρίς ΦΠΑ) 25,30€ 31,37€ με ΦΠΑ *
- Κωδικός: 22371

Τιμή Καταστήματος: 31,37€
Τιμή eshop (Χωρίς ΦΠΑ) 25,30€ 31,37€ με ΦΠΑ *

UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit

Κωδικός: 22371

Διαθεσιμότητα:Κατόπιν Παραγγελίας

Άμεσα Διαθέσιμο:

Ο χρόνος αποστολής εκτιμάται σε 1 έως 3 εργάσιμες ημέρες.


Περιορισμένο Απόθεμα:

Ελάχιστο ή Εξαντλημένο απόθεμα στις αποθήκες μας. Πιθανό προϊόν Κατόπιν Παραγγελίας.


Κατόπιν Παραγγελίας:

Παρακαλούμε καλέστε μας για να σας ενημερώσουμε για την διαθεσιμότητα του είδους και το χρόνο παράδοσης.

Τιμή Καταστήματος: 31,37€
Τιμή eshop (Χωρίς ΦΠΑ) 25,30€ 31,37€ με ΦΠΑ *
UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit is available for purchase in increments of 1
Κατασκευαστής Ubiquiti

Δείτε Επίσης...

Για να σας εξασφαλίσουμε την καλύτερη εμπειρία σας στο eshop μας, χρησιμοποιούμε cookies. Συνεχίζοντας την περιήγηση, συναινείτε στην χρήση τους.